Gülben Ergen'in Reklamları Rafa Kalktı!

Gülben Ergen'in Reklamları Rafa Kalktı!

Yasak aşk yaşadığı iddia edilen Gülben Ergen zor günler geçiriyor.Güneş'te yer alan habere göre son günlerin çok konuşulan ismi Gülben Ergen yaşadığı yasak aşkın cezasını çekiyor. Evli olduğu dönemde başka bir erkekle ilişki yaşadığı iddialarıyla gündemden düşmeyen Ergen, başlattığı yardım kampanyasından ilk darbeyi yemişti.

HEM İŞ HEM ÖZEL HAYATTA ZOR GÜNLER GEÇİRİYOR
‘Çocuklar Gülsün Diye’ projesine öncülük eden Ergen, Milli Eğitim Bakanlığı’nın projeden çekilmesiyle büyük bir şok yaşamıştı. Yeşim Salkım ve Seren Serengil’in açıklamalarıyla ortaya çıkan evli iş adamı Tolga Dugles ile yaşadığı aşkın faturası artmaya devam etti.
Yaşanan onca hadisenin ardından insan içine çıkamayan Gülben Ergen, çareyi de mahkemeye gitmekte buldu. Yeşim Salkım ve Seren Serengil’e hakaret davası açtı ve dilekçesinde “Ben Türkiye’nin tanınan ve sevilen bir sanatçısıyım, çıkan haberlerin de kaldırılmasını istiyorum” ifadelerine yer verdi.

REKLAMLARI RAFA KALKTI
Kariyeri boyunca yaptığı imaj çalışmasını yasak aşk yüzünden yerle bir olması yetmiyormuş gibi rol aldığı reklamlardan da çıkarıldı.

?>